English Latviešu

Produktai ir pritaikymas


Krakmolas

Specifikacijos/Aprašymai


 

Pagrindinis mūsų produktas – kviečių krakmolas. Akcinė bendrovė Amilina gamina krakmolą popieriaus, kartono, gofruotojo kartono ir maisto pramonei.

Didžiausieji mūsų klientai – Vakarų Europos, Lenkijos, Skandinavijos šalių ir Rusijos popieriaus ir kartono įmonės. Maisto pramonė ir gofruotojo kartono įmonės - mažosios užsakovės, tačiau joms reikia aukščiausios kokybės produkcijos. Didžiuojamės, kad mūsų klientės – taip pat ir didžiausios, naujausiomis technologijomis aprūpintos gamyklos, priklausančios tiek regioninėms grupėms, tiek tarptautinėms korporacijoms.

Krakmolas – universali, įvairios paskirties gamtinė žaliava, kuri naudojama gaminant ne tik jogurtą ar surimį, bet ir popierių bei gipso kartono plokštes, – išsamiau apie krakmolo savybes ir pramoninį jo pritaikymą galite paskaityti mūsų informaciniuose bukletuose.

Amilinos krakmolas gaminamas be cheminių priedų ir kenksmingų komponentų.

Daugelyje šalių mūsų krakmolas maisto pramonininkams parduodamas tiesiogiai arba tarpininkaujant platintojams. Jei pageidaujate gauti mūsų platintojų kontaktinius duomenis, prašom susisiekti su Amilinos prekybos skyriumi info@amilina.com arba tel. +370 45 583351


Grįžti
© 2008—2009 Amilina. Visos teises saugomos. Sprendimas: Fresh Media