English Latviešu

Produktai ir pritaikymas


Glitimas

Specifikacijos / Aprašymai


Vitalus (“gyvasis”) kviečių glitimas yra sausas, natūralus, koncentruotas (daugiau nei 75% baltymų) kvietinių baltymų turintis izoliatas. Glitimas mūsų įmonėje gaminamas iš aukštos kokybės kvietinių miltų, naudojant pažangią išskyrimo ir džiovinimo technologiją. Mūsų glitimas vadinamas vitaliu, nes sumaišytas su vandeniu visiškai atgauna viskoelastines savybes. Toks glitimas labai pagerina tešlą, jos tamprumą, stiprumą ir kitas kildinimo savybes, todėl jį noriai perka malūnininkai ir kepėjai įvairiausiose pasaulio šalyse.

Kadangi glitimas išskiriamas iš kviečių be jokių priedų, jis plačiai taikomas bet kokiai pramonei ir gaminiams, kur tik vartojami kviečiai arba kvietiniai miltai. Šiandien glitimą naudoja ne vien malūnininkai ir duonos gaminių kepėjai: vis dažniau glitimas vartojamas skiedžiamiesiems pašarams bei įvairiam naminių gyvūnų ėdalui gaminti. Kadangi glitimas itin baltymingas, jo maistinė vertė – labai didelė. Tai šviesiai rusvi, iš esmės bekvapiai ir beskoniai gerai vandenį sugeriantys milteliai. Daugiau informacijos apie glitimo pritaikymą ir kokybę galima paskaityti mūsų informaciniuose bukletuose.

Daugelyje šalių mūsų krakmolas parduodamas maisto bei pašarų pramonininkams tiesiogiai arba tarpininkaujant platintojams. Jei pageidaujate gauti mūsų platintojų kontaktinius duomenis, prašom susisiekti su Amilinos prekybos skyriumi info@amilina.com arba tel. +370 45 583351


Grįžti
© 2008—2009 Amilina. Visos teises saugomos. Sprendimas: Fresh Media