English Latviešu

Klientų aptarnavimas

Popieriaus ir kartono gamyba

arrow.gifLaboratorinė įranga

Mes visada siekiame, kad kiekvienas mūsų produkciją vartojantis klientas būtų visiškai tikras dėl rezultatų. Daugiausiai pastangų reikalauja krakmolo pritaikymas konkretaus kliento poreikiams. Kiekviena popieriaus gamykla ir net kiekviena popieriaus mašina yra unikalūs. Šiandien mes galime garantuoti, kad nepertraukiamo fermentinio virimo technologiją popieriaus paviršiaus glitavimui naudojantys klientai gali be jokių apribojimų naudoti AB Amilina gaminamą krakmolą. Popierius, pagamintas tokiu būdu, mechaninėmis ir spausdinimo savybėmis nei trupučio nenusileidžia pagamintam naudojant kitas krakmolo rūšis; o neretai ir pranoksta kitais krakmolais glituotą popierių ar kartoną.

Puikius rezultatus pavyksta pasiekti taip pat ir verdant krakmolą glitavimui tradiciniu pertraukiamu būdu, tačiau šiuo atveju perėjimas prie kvietinio krakmolo paprastai reikalauja daugiau pastangų. Geri rezultatai gaunami ir gamyklose, naudojančiose termocheminį nepertraukiamo virimo procesą. Visais atvejais suderinti AB Amilina krakmolą ir kliento popieriaus ar kartono mašiną padės mūsų mokslinių tyrimų laboratorijos specialistai.

Mes visada pasiruošę išanalizuoti ir įvertinti krakmolo perdirbimo rezultatus kliento gamykloje, padėti suderinti ir optimizuoti gamybos proceso parametrus.


Gofruoto kartono gamyba

Mūsų krakmolas puikiai tinka gofruoto kartono gamybos mašinoms, naudojančioms Stein-Hall metodą. Dėl žemesnės želatinizacijos temperatūros kvietinis krakmolo vartojimas leidžia pasiekti didesnį gofravimo mašinos greitį, lyginant su kitomis krakmolo rūšimis. Gofruoto kartono kokybė nuo to nenukenčia; klientas taip pat taupo brangius energijos išteklius. Suderinti procesą klientams padės AB Amilina specialistai.


Malūnininkystė ir duonos pramonė

Mes mielai konsultuojame malūnininkus ir kepėjus AB Amilina glitimo vartojimo miltų ir duonos gamyboje klausimais.


Kviečių glitimo pašaro vartojimas 


Kviečių glitimo vartojimo klausimais klientams visada patars aukštos kvalifikacijos AB „Amilina“ darbuotojai.  

© 2008—2009 Amilina. Visos teises saugomos. Sprendimas: Fresh Media